Dikmen Baymak Klima Servisi

Dikmen Baymak Klima Servisi

Dikmen Baymak Servisi

Dikmen Baymak Klima Servisi

Klima sistemlerinin içerisinde yer alan soğutmanın gerçekleştiği evaparatörlerde toz birikmesi görülebilir. Soğuyan hava da borulardan rahat geçemediğinden dolayı yeteri kadar soğutma gerçekleştiremeyecektir.

Böyle bir durumda Dikmen Baymak klima servisi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu alanda meydana gelen nem, evaparatöre bakteri oluşmasına ve toz sızmasına sebebiyet verebilir.

Bu gibi bakterilerin bünyesi alerjilere karşı hassas olan kişileri rahatsız edebilir.

Bakterileri yok edebilmek adına anti bakteriyel spreyleri de tercih edebilirsiniz. Spreyler mantar, çimlenme ve küfü önlediğinden dolayı mikro organizmaların neden olacağı problemleri de çözebiliyor. Tercih ettiğiniz klimanıza da periyodik bakım uygulamalarını yaptırmalısınız.

Dikmen Baymak klima servisi olarak sizlere bu alternatifi sunmaktayız. Ayrıca Klima Servisi olarak bizden alacağınız periyodik klima bakım ve klima onarım hizmetleri sayesinde gelecek zamanlarda ortaya çıkacak problemleri en aza düşürecektir.

Peki, arıza giderilmesi kadar klimaların bakımına neden önem verilmelidir?

Sağlığınız açısından konforu sağlayabilmeniz ve koruyabilmeniz adına pek çok rahatsızlıktan koruyabilmeniz için, koku, bakteri ve polenden arınmış olan temiz hava soluyabilmeniz için, klimanızın ömrünü çok daha uzun tutabilmek için, ihtiyaç duyduğunuz bir zamanda devre dışı kalmaması için ve enerji tasarrufu sağlayabilmeniz için bakım işlemlerini aksatmamalısınız.

Bu konuda firma olarak tüm bu imkanları sizlere Dikmen Baymak servisi hizmetimiz dahilinde sunmaktayız. Montaj demontaj, gaz dolumu ve klima taşıma gibi tüm işlemleri firma olarak en ideal şekilde sizlere sunduğumuzu belirtmek isteriz.

admin

    Bir Cevap Yazın