Kızılay Baymak Klima Servisi

Kızılay Baymak Klima Servisi

Kızılay Baymak Servisi

Kızılay Baymak Klima Servisi

Klimaların iç ünite panelinin ve plastik aksamının temizlenmesine kesinlikle dikkat etmelisiniz. İç ünitelerin paneli özenli bir şekilde yerinden sökülüp özel solüsyonlar ile temizlenmektedir.

Kızılay Baymak klima servisi hizmetlerimiz kapsamında gerekli tüm işlemleri sunmaktayız. Bu sayede tüm yüzeylerde ortaya çıkabilecek sararmaların da önüne geçmiş olabilirsiniz.

Panelin üzerinde yer alan bakteri ve tozlardan da arınmanız mümkün olacaktır. Yani klima bakım ve klima onarım işlemlerini aksatmadan gerçekleştirmelisiniz.

Ayrıca klimaların iç ünite evaporatörün de temizlenmesi gerekir. İç ünite evaporatörünü klima temizleme ilaçları ve basınçlı sularla dezenfekte etmek gerekecektir. Üzerinde birikmiş olan bakteri ve küflerden de arınması gerektiğini unutmamalısınız.

Kızılay Baymak klima servisi hizmetimiz dahilinde petek araları açılıp ısı transferlerinin ve hava geçişlerinin çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Arıza giderilmesi konusunda da sizlere fayda sağlayacak çözümler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Bunun yanı sıra montaj demontaj ihtiyaçlarınızda da firmamızdan destek alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra klimaların iç ünite hava çıkışlarının temizlenmesine de dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu gibi aşamalarda klimaların iç ünite fanları özel fırça ve klima temizleme ilaçlarıyla temizlenmektedir.

Daha sonradan üzerine de mevcut olan kirden arındırılıp dezenfekte sağlanmaktadır. Kızılay Baymak servisi hizmetlerimiz dahilinde bu gibi işlemlerden faydalanabilir ya da taşıma ve gaz dolumu gibi işlemlerimizden de talep edebilirsiniz.

Uzman kadromuz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.

admin

    Bir Cevap Yazın